Magyar oznámil znovuoživení spolupráce v rámci Visegrádské skupiny (opens original article in a new tab)
Premiéři Česka, Maďarska, Polska a Slovenska se shodli na posílení spolupráce v rámci Visegrádské skupiny (V4), oznámil maďarský premiér Péter Magyar po schůzce se svými protějšky v Gödöllö u Budapešti.
- Premiéři Česka, Maďarska, Polska a Slovenska se shodli na posílení spolupráce v rámci Visegrádské skupiny (V4).
- Maďarský premiér Péter Magyar oznámil znovuoživení spolupráce po schůzce se svými protějšky v Gödöllö u Budapešti.
- Předchozí summit premiérů V4 se uskutečnil v únoru 2024 v Praze a schůzka prezidentů zemí V4 v prosinci 2023 v Ostřihomi.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.