Veliki incident tokom sednice Skupštine grada Beograda: "Opozicija na prevaru uvela svoje aktiviste u salu" (opens original article in a new tab)
Tokom sednice Skupštine grada Beograda, opozicija je uvela aktiviste u salu, što je izazvalo reakciju odborničke grupe SNS. Opozicija je iznevirala 13 građana koji su protestovali protiv plana, dok je samo 6 od 23 člana opozicije glasalo protiv.
- Opozicija je uvela svoje aktiviste u salu Skupštine grada Beograda
- Odbornička grupa SNS je reagovala na provokacije i pokušaje izazivanja incidenta
- Opozicija je iznevirala 13 građana koji su protestovali protiv plana
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.