Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
B92 Infob92.net

Teška situacija u Mostaru; Deponija i dalje gori; Počela evakuacija FOTO/VIDEO (opens original article in a new tab)

TL;DR

Teška situacija u Mostaru usled požara na deponiji Uborak, koji je izazvao evakuaciju građana i značajne materijalne štete.

  • Gradonačelnik Mostara Mario Kordić naveo je da je situacija u gradu teška i da se slučaj politizuje
  • Požar na deponiji Uborak prvi put je izbio u ponedeljak i brzo se proširio na skladišta, objekte i opremu za reciklažu
  • Najveća materijalna šteta do sada je pričinjena na infrastrukturi deponije, pri čemu je u potpunosti izgorela reciklažna hala sa kompletnom opremom i postrojenjima

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.