Teška situacija u Mostaru; Deponija i dalje gori; Počela evakuacija FOTO/VIDEO (opens original article in a new tab)
Teška situacija u Mostaru usled požara na deponiji Uborak, koji je izazvao evakuaciju građana i značajne materijalne štete.
- Gradonačelnik Mostara Mario Kordić naveo je da je situacija u gradu teška i da se slučaj politizuje
- Požar na deponiji Uborak prvi put je izbio u ponedeljak i brzo se proširio na skladišta, objekte i opremu za reciklažu
- Najveća materijalna šteta do sada je pričinjena na infrastrukturi deponije, pri čemu je u potpunosti izgorela reciklažna hala sa kompletnom opremom i postrojenjima
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.