Teška saobraćajka na auto-puti Novi Sad – Beograd; Pet osoba povređeno; Koloma ogromna VIDEO (opens original article in a new tab)
Teška saobraćajna nesreća na auto-putu Novi Sad – Beograd dovela je do pet povređenih i otežanog saobraćaja.
- Kombi vozilo je udarilo u priključno vozilo putarske službe
- Pet osoba je povređeno, dva muškarca prevezena u Urgentni centar Kliničnog centra Vojvodine
- Saobraćaj je na toj deonici bio obustavljen od 10.45 do 11.20 sati
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.