Ponovo bukti u Mostaru; Građanima rečeno da ne izlaze napolje (opens original article in a new tab)
U Mostaru je izbio ogroman požar na deponiji, a građani su upozoreni da ne izlaze napolje zbog opasnosti od dima.
- Požar je prijavljen na deponiji Uborak u Mostaru u 9.15 sati
- Gradjani su upozoreni da ne izlaze napolje i da zatvore prozore i vrata
- Zabranjeno je korišćenje vode iz bunara blizu deponije dok se ne dobije potvrda o ispravnosti
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.