Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
B92 Infob92.net

Ponovo bukti u Mostaru; Građanima rečeno da ne izlaze napolje (opens original article in a new tab)

TL;DR

U Mostaru je izbio ogroman požar na deponiji, a građani su upozoreni da ne izlaze napolje zbog opasnosti od dima.

  • Požar je prijavljen na deponiji Uborak u Mostaru u 9.15 sati
  • Gradjani su upozoreni da ne izlaze napolje i da zatvore prozore i vrata
  • Zabranjeno je korišćenje vode iz bunara blizu deponije dok se ne dobije potvrda o ispravnosti

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.