Oglasio se mladi Vuk koji će sa robotima nastupiti 27. juna: "Vidimo se na platou ispred Skupštine" (opens original article in a new tab)
Mladi muzičar Vuk Đokić će 27. juna nastupiti u Beogradu sa robotima, koji će izvršavati tradicionalno kolo moravac uz njegovu muziku, a on je pozvao građane da se okupe na platou ispred Skupštine.
- Mladi muzičar Vuk Đokić (13) iz Beograda će sa robotima nastupiti 27. juna na velikom skupu u prestonici
- Roboti iz Kine, na inicijativu predsednika Srbije Aleksandra Vučića, biće programirani da zaigraju tradicionalno kolo moravac uz muziku Vuka Đokića
- Vuk Đokić je pozvao građane da se okupe na platou ispred Skupštine tokom nastupa
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.