Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
B92 Infob92.net

Novosađani krenuli pešice put prestonice s Petrovaradina; "Srpski narode, predsedniče, vidimo se u Beogradu" (opens original article in a new tab)

TL;DR

Simpatizeri SNS krenuli su pešice iz Petrovaradina ka Beogradu kako bi podržali predsednika Aleksandra Vučića i Srbiju, sa porukom jedinstva i mirnog protesta.

  • Nekoliko stotina simpatizera i aktivista SNS krenuli su pešice iz Petrovaradina ka Beogradu
  • Izvor je istakao pozitivnu atmosferu i poruku jedinstva za predsednika Vučića
  • Poruka je bila da Srbija pobeđuje i da se ne želi nasilje

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.