Novosađani krenuli pešice put prestonice s Petrovaradina; "Srpski narode, predsedniče, vidimo se u Beogradu" (opens original article in a new tab)
Simpatizeri SNS krenuli su pešice iz Petrovaradina ka Beogradu kako bi podržali predsednika Aleksandra Vučića i Srbiju, sa porukom jedinstva i mirnog protesta.
- Nekoliko stotina simpatizera i aktivista SNS krenuli su pešice iz Petrovaradina ka Beogradu
- Izvor je istakao pozitivnu atmosferu i poruku jedinstva za predsednika Vučića
- Poruka je bila da Srbija pobeđuje i da se ne želi nasilje
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.