Laž dana; Piper: "U vreme DOS-a imali smo četiri puta više ubistava" VIDEO (opens original article in a new tab)
Piper je uporedio broj ubistava i razbojništava u Srbiji tokom vladavine DSS-a i danas, ukazujući da je bilo značajno više zločina tokom vladavine te stranke.
- Piper je pokazao da je broj ubistava u Srbiji tokom vladavine DSS-a bio četiri puta veći nego danas
- Broj razbojništava tokom vladavine DSS-a bio je osam puta veći nego danas
- Piper je kritikovao opoziciju za širenje laži i straha kako bi došla na vlast
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.