Kolona mladih iz Novog Sada stigla u Sremske Karlovce; Ka Beogradu pešače i Aranđelovčani; Podržaće Vučića (opens original article in a new tab)
Kolona mladih iz Novog Sada i pešačka grupa iz Aranđelovca krenule su ka Beogradu kako bi prisustvovali skupu 'Srbija, jedna porodica'.
- Kolona mladih iz Novog Sada stigla u Sremske Karlovce
- Pešačka kolona iz Aranđelovca kreće ka Beogradu
- Učesnici nosi majice sa porukama o Srbiji i Kosovu
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.