Građani iz Novog Sada i Aranđelovca krenuli ka Beogradu; Pružiće podršku Vučiću; Vijore se trobojke VIDEO (opens original article in a new tab)
Građani iz Novog Sada i Aranđelovca krenuli su ka Beogradu kako bi prisustvovali skupu ''Srbija jedna porodica'' i pokazali podršku Vučiću.
- Građani iz Novog Sada i Aranđelovca krenuli su ka Beogradu
- Nose majice sa porukama ''Srbija pobeđuje'' i zastave
- Planirano je da prespavaju u Inđiji i nastave put ka Beogradu
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.