Član IRGC-a uhapšen u Kotoru: Hakerskim napadima oštetio SAD za 3,4 milijarde dolara (opens original article in a new tab)
Član IRGC-a uhapšen u Kotoru zbog hakerskih napada na SAD, koje je izazvao štetu od 3,4 milijarde dolara.
- A. B. (39) je uhapšen u Kotoru kao član IRGC-a
- A. B. je optužen za hakerske napade na SAD i štetu od 3,4 milijarde dolara
- Ukradeni podaci su korišćeni od strane Iranske revolucionarne garde
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.