Un elev care a leșinat acasă a susținut Evaluarea Națională de pe patul de spital (opens original article in a new tab)
Un elev din județul Bihor a susținut Evaluarea Națională în spital după ce a leșinat acasă, iar un membru al comisiei și doi asistenți au mers la spital pentru a organiza proba.
- Un elev din Bihor a susținut Evaluarea Națională în spital după ce a leșinat acasă
- Un membru al comisiei și doi asistenți au mers la spital pentru a organiza proba
- Un alt caz a fost înregistrat la un alt liceu, unde o elevă a suferit un atac de panică
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.