Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Adevăruladevarul.ro

Un elev care a leșinat acasă a susținut Evaluarea Națională de pe patul de spital (opens original article in a new tab)

TL;DR

Un elev din județul Bihor a susținut Evaluarea Națională în spital după ce a leșinat acasă, iar un membru al comisiei și doi asistenți au mers la spital pentru a organiza proba.

  • Un elev din Bihor a susținut Evaluarea Națională în spital după ce a leșinat acasă
  • Un membru al comisiei și doi asistenți au mers la spital pentru a organiza proba
  • Un alt caz a fost înregistrat la un alt liceu, unde o elevă a suferit un atac de panică

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.