Tragedia din Franța care a alertat România: Apelul urgent al IGSU către toți părinții (opens original article in a new tab)
IGSU avertizează părinții să nu lase copiii singuri în mașini, după ce în Franța doi copii au murit din cauza căldurii extreme.
- IGSU avertizează părinții să nu lase copiii singuri în mașini din cauza temperaturilor ridicate
- În Franța, doi copii au murit după ce au fost lăsați într-o mașină expusă la căldură
- Pompierii recomandă să nu lase cheile mașinii la îndemâna copiilor pentru a evita situații periculoase
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.