Sedau victimele pentru a le jefui. Doi români din Marea Britanie au recunoscut că au provocat moartea a doi bărbați (opens original article in a new tab)
Doi români din Marea Britanie au recunoscut că au provocat moartea a doi bărbați prin administrarea unui sedativ, iar ancheta continuă pentru a verifica dacă mai există alte victime.
- Doi români din Marea Britanie au recunoscut că au provocat moartea a doi bărbați prin administrarea unui sedativ.
- Victimele au fost otrăvite cu GBL, care se transformă în GHB, pentru a le fura banii și bunurile.
- Anchetatorii au redeschis dosarul privind moartea unui al doilea bărbat, care a fost confirmat ca fiind otrăvit cu aceeași substanță.
- Cei doi sunt arestați și vor fi condamnați la o dată ulterioară, iar ancheta continuă pentru a verifica dacă mai există alte victime.
- valence:-2
- tldr:
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.