Se poate și mai rău? Da, în scenariul: președintele vrea la Summit-ul NATO, Premierul nu-l lasă! (opens original article in a new tab)
Se poate și mai rău? Da, în scenariul: președintele vrea la Summit-ul NATO, Premierul nu-l lasă!
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.