Încă un scandal la Primăria Slatina. Doi șoferi s-ar fi luat la bătaie pe scările din fața instituției (opens original article in a new tab)
Doi angajați ai Primăriei Slatina s-au luat la bătaie în fața sediului instituției, iar polițiștii cercetează evenimentul. Acesta este al doilea incident de acest gen în cadrul instituției în acest an.
- Doi angajați ai Primăriei Slatina s-au luat la bătaie în fața sediului instituției
- Polițiștii cercetează incidentul, unul dintre bărbați a fost dus la spital
- Primăria Slatina a înregistrat mai multe conflicte în acest an
- Un alt incident a avut loc în iunie, o femeie agresând un polițist
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.