Fiul lui Ilie Dumitrescu, internat la Spitalul de Psihiatrie Obregia după ce a făcut prăpăd într-un magazin din București și s-a certat cu partenera sa (opens original article in a new tab)
Fiul lui Ilie Dumitrescu a fost internat la spitalul de psihiatrie după ce a provocat un scandal într-un magazin și a avut o altercație cu concubina sa, iar poliția a deschis un dosar penal pentru tulburarea ordinii publice și violență în familie
- Fiul lui Ilie Dumitrescu a fost internat la spitalul de psihiatrie după ce a provocat un scandal într-un magazin și a avut o altercație cu concubina sa
- Poliția a imobilizat bărbatul pentru a preveni noi incidente și l-a transportat la spital, unde a fost internat
- A fost deschis un dosar penal pentru tulburarea ordinii publice și violență în familie
- Toto Dumitrescu a fost condamnat la doi ani de închisoare cu suspendare în 2026 pentru părăsirea locului unui accident rutier
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.