Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Adevăruladevarul.ro

Anchetă macabră în Ungaria. Un ambulanțier din Budapesta este suspectat că dezgropa cadavre pe care le gătea și le mânca (opens original article in a new tab)

TL;DR

Un ambulanțier din Budapesta este suspectat că a dezgropat cadavre pentru a lua și mânca părți de corp uman, iar autoritățile au confiscat dovezi ale acestui comportament.

  • Un ambulanțier din Budapesta este suspectat că a dezgropat cadavre pentru a lua părți de corp
  • Autoritățile au confiscat cranii, oase, piele facială umană și alte părți de corp
  • Bărbatul a recunoscut faptele și a declarat că a consumat părți de corp uman
  • Anchetatorii trebuie să stabilească proveniența fiecărei părți de corp

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.