Anchetă macabră în Ungaria. Un ambulanțier din Budapesta este suspectat că dezgropa cadavre pe care le gătea și le mânca (opens original article in a new tab)
Un ambulanțier din Budapesta este suspectat că a dezgropat cadavre pentru a lua și mânca părți de corp uman, iar autoritățile au confiscat dovezi ale acestui comportament.
- Un ambulanțier din Budapesta este suspectat că a dezgropat cadavre pentru a lua părți de corp
- Autoritățile au confiscat cranii, oase, piele facială umană și alte părți de corp
- Bărbatul a recunoscut faptele și a declarat că a consumat părți de corp uman
- Anchetatorii trebuie să stabilească proveniența fiecărei părți de corp
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.