Vpisovati začeli že ob polnoči, do 7. ure so bile kvote zapolnjene (opens original article in a new tab)
Vpis pacientov v novo zdravstveno ustanovo v Šentjuru je začel ob polnoči, kvota je bila zapolnjena že do 7. ure zjutraj.
- Vpis pacientov v novo zdravstveno ustanovo je začel ob polnoči zaradi velikega števila željnih.
- Kvota za vpis je bila zapolnjena že do 7. ure zjutraj, zato so vpis zaključili.
- Direktorica je poudarila, da niso odvzeli mesta tistim, ki so prišli prvi, le da so se izognili dolgotrajnemu čakanju.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.