Slovenski odbojkarji strli odpor neugodnih Kanadčanov (opens original article in a new tab)
Slovenski odbojkarji so na uvodu Lige narodov igrali proti Kanadi v Stožicah. Tekma je bila prenašana na Kanalu A in VOYO.
- Slovenski odbojkarji so se prvi tekmo v Ligi narodov odigrali proti Kanadi.
- Tim je zavedal kakovost nasprotnika, ki lahko z dobrim dnevom premaga katerokoli ekipo.
- Tekma je bila prenašana na Kanalu A in VOYO.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.