Odmor za osvežitev pri 20 stopinjah? 'Ne gre nam za denar' (opens original article in a new tab)
Fifa je uvedla odmori za osvežitev igralcev pri visokih temperaturah, kar je povzročilo kritike zaradi vpliva na igro in prekratkih trajanj.
- Gianni Infantino zanika, da je sprememba pravil motivirana s finančnimi vidiki.
- Fifa je uvedla odmori za osvežitev zaradi zdravja igralcev pri visokih temperaturah.
- Nekateri trenerji in strokovnjaki kritizirajo prekratke odmori in njihov vpliv na igro.
- Odmori so bili uvedeni za vse tekme v ZDA, Kanadi in Mehiki.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.