Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
24ur24ur.com

'Nisem rasist, ampak ...', opravičilo srbskega komentatorja (opens original article in a new tab)

TL;DR

Nogometni komentator Radet Bogdanović je izjavil, da črnci nimajo dovolj koncentracije za igro več kot 60 minut, kar so označili za rasistično. Po gnevu javnosti se je opravičil.

  • Nogometni komentator Radet Bogdanović je izjavil, da črnci nimajo dovolj koncentracije za igro več kot 60 minut.
  • Njegove izjave so bile označene za rasistične in povzročile gnev v nogometni javnosti.
  • Bogdanović se je opravičil temnopoltim nogometašem, ki so jih njegove besede prizadele.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.