'Nisem rasist, ampak ...', opravičilo srbskega komentatorja (opens original article in a new tab)
Nogometni komentator Radet Bogdanović je izjavil, da črnci nimajo dovolj koncentracije za igro več kot 60 minut, kar so označili za rasistično. Po gnevu javnosti se je opravičil.
- Nogometni komentator Radet Bogdanović je izjavil, da črnci nimajo dovolj koncentracije za igro več kot 60 minut.
- Njegove izjave so bile označene za rasistične in povzročile gnev v nogometni javnosti.
- Bogdanović se je opravičil temnopoltim nogometašem, ki so jih njegove besede prizadele.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.