Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
24ur24ur.com

Iranci v ZDA pustili sporočilo o miru, spoštovanju in prijateljstvu (opens original article in a new tab)

TL;DR

Iranci so imeli težave zaradi konflikta na Bližnjem vzhodu in omejitev pri potovanju, vendar imajo še priložnost za izločilne boje. V sporočilu so izrazili željo po miru in prijateljstvu.

  • Iranci so imeli težave zaradi konflikta na Bližnjem vzhodu in omejitev pri potovanju
  • Iran je po dveh krogih z dvema točkama in ima priložnost za izločilne boje
  • Iranci so v sporočilu izrazili željo po miru, spoštovanju in prijateljstvu med narodi

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.