Iranci v ZDA pustili sporočilo o miru, spoštovanju in prijateljstvu (opens original article in a new tab)
Iranci so imeli težave zaradi konflikta na Bližnjem vzhodu in omejitev pri potovanju, vendar imajo še priložnost za izločilne boje. V sporočilu so izrazili željo po miru in prijateljstvu.
- Iranci so imeli težave zaradi konflikta na Bližnjem vzhodu in omejitev pri potovanju
- Iran je po dveh krogih z dvema točkama in ima priložnost za izločilne boje
- Iranci so v sporočilu izrazili željo po miru, spoštovanju in prijateljstvu med narodi
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.