Netektis Marijampolėje: atsisveikinama su gerbiama savivaldybės veikėja (opens original article in a new tab)
Marijampolės savivaldybės administracijoje dirbusi teisininkė Violeta Švetkauskienė mirė. Ji buvo apdovanota medaliu už ilgametį darbą valstybės tarnyboje ir vertinama už profesionalumą.
- Violeta Švetkauskienė mirė po 35 metų dirbusi teisinį darbą Marijampolės savivaldybėje.
- Ji buvo apdovanota Šv. Jurgio medaliu už nuopelnus valstybės tarnybai 2015 m.
- Ją prisimena kaip profesionalią, principingą ir kruopščią darbuotoją, skyrusią žinias savivaldai.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.