Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
15min15min.lt

Neramios Joninės Kauno restorane: vienas mėtė daiktus į sieną, kitas keikėsi ir elgėsi agresyviai (opens original article in a new tab)

TL;DR

Naktį Kauno restorane du vyrai agresyviai elgėsi, vienas mėtė daiktus į sieną, o kitas keikėsi. Pradėtas tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

  • Du vyrai agresyviai elgėsi Kauno restorane
  • Vienas mėtė daiktus į sieną, o kitas keikėsi
  • Pradėtas tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.