Ant teatro Kaune stogo įkurdino bites: norėtumėte paragauti Laisvės alėjos liepų medaus? (opens original article in a new tab)
Nacionalinis Kauno dramos teatras įkūrė bičių avilius ant stogo, siekdamas suteikti teatrui gyvybės formą ir sukurti kūrybinį įkvėpimą.
- Nacionalinis Kauno dramos teatras įkūrė bičių avilius ant stogo.
- Bitės yra įkurtos kaip simbolis, siekiant suteikti teatrui gyvybės formą.
- Teatro medus bus pavadintas garsiausių spektaklių vardais.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.